جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ Apashe Distance - Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee
00:00
×
× دانلود آهنگ Apashe Distance - Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee
 • Distance – Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee

 • Apashe

 • Description:

  Apashe Distance - Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee

  دانلود آهنگ Apashe Distance - Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Apashe
  Distance - Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee
  Apashe
  Distance - Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee
  Apashe Apashe Distance - Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee Distance - Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee download new music download new music Apashe Distance - Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee دانلود آهنگ Apashe Distance - Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee دانلود آهنگ Apashe به نام Distance - Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee به همراه متن دانلود آهنگ Distance - Macky Gee Remix feat Geoffroy and Macky Gee از Apashe دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید Apashe دانلود آهنگ های Apashe