جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ یاسر سمیعی ابر بودی
00:00
×
× دانلود آهنگ یاسر سمیعی ابر بودی
 • Abr Boodi

 • Yaser Samiei

 • Description:

  یاسر سمیعی ابر بودی

  دانلود آهنگ یاسر سمیعی ابر بودی


  Playlist
  • Abr Boodi

   Yaser Samiei

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Abr Boodi
   x

   من مث کوهم تو دریایی
   بین ما رودا سرازیرن

   ابر بودی باد بودم کاش
   کوه و دریا هر دوتا پیرن

   کوه اشکاشو به دریا ریخت
   گریه کردم تا سبک تر شم

   کوه از دریا دلش پر بود
   کوهم اما کاش پرپر شم

   صدهزاران سال باد این باد
   زلف دریارو پریشون کرد

   کوه داغون شد بیابون شد
   عشق دریا کوه و ویرون کرد

   باید از هم بگذریم انگار
   چون رسیدن قسمت ما نیست

   ابر بودی باد بودم کاش
   چیزی بین کوه و دریا نیست

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Yaser Samiei
  Abr Boodi
  یاسر سمیعی
  ابر بودی
  download new music download new music Yaser Samiei Abr Boodi Yaser Samiei Yaser Samiei Abr Boodi ابر بودی دانلود آهنگ ابر بودی از یاسر سمیعی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید یاسر سمیعی دانلود آهنگ های یاسر سمیعی دانلود آهنگ یاسر سمیعی ابر بودی دانلود آهنگ یاسر سمیعی به نام ابر بودی به همراه متن یاسر سمیعی