جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ گوستاوو سانتائولایا The Last of Us Part II
00:00
×
× دانلود آهنگ گوستاوو سانتائولایا The Last of Us Part II
 • The Last of Us Part II

 • Gustavo Santaolalla

 • Description:

  گوستاوو سانتائولایا The Last of Us Part II

  دانلود آهنگ گوستاوو سانتائولایا The Last of Us Part II

  دانلود موسیقی متن بازی The Last of Us Part 2 اثری از Gustavo Santaolalla


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Gustavo Santaolalla
  The Last of Us Part II
  گوستاوو سانتائولایا
  The Last of Us Part II
  دانلود موسیقی متن بازی The Last of Us Part 2 اثری از Gustavo Santaolalla
  download new music download new music Gustavo Santaolalla The Last of Us Part II Gustavo Santaolalla Gustavo Santaolalla The Last of Us Part II The Last of Us Part II دانلود آهنگ The Last of Us Part II از گوستاوو سانتائولایا دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید گوستاوو سانتائولایا دانلود آهنگ گوستاوو سانتائولایا The Last of Us Part II دانلود آهنگ گوستاوو سانتائولایا به نام The Quarantine Zone (20 Years Later) به همراه متن دانلود آهنگ های گوستاوو سانتائولایا گوستاوو سانتائولایا