جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ کیاراد قشنگه نه
00:00
×
× دانلود آهنگ کیاراد قشنگه نه
 • Ghashange Na

 • Kiyarad

 • Description:

  کیاراد قشنگه نه

  دانلود آهنگ کیاراد قشنگه نه


  Playlist
  • Ghashange Na

   Kiyarad

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Ghashange Na
   x


   قشنگه نه
   v1
   قشنگه نه ترکیب بارو‌ن با سرت رو شونم
   هر حرفی باشه پیش چشمای تو‌ میگیره زبونم
   موهاتو میبندم و بازش میکنم چقده عشق میکنم
   اشک شوق و از رو گونه هات نوازش میکنم کیف میکنم
   k
   با تو پر میزنم رو‌ همه به غیر تو خط میزنم
   تو‌ همیشه امن جات تو بغلم
   پشت تو من مثل یه کوه ام اصلا
   v2
   من تو رو بام شهر
   زیر نور ماه شب
   لج‌ کنی و برام بیای لفظ
   من گرفتار او‌ن دو‌تا خط چشمای سیاهتم
   گره خوردم به موهاتو مات نگاهتم
   k
   با تو پر میزنم رو‌ همه به غیر تو خط میزنم
   تو‌ همیشه امن جات تو بغلم
   پشت تو من مثل یه کوه ام اصلا

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Kiyarad
  Ghashange Na
  کیاراد
  قشنگه نه
  download new music download new music Kiyarad Ghashange Na Kiyarad Kiyarad Ghashange Na دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید کیاراد دانلود آهنگ قشنگه نه از کیاراد دانلود آهنگ کیاراد به نام قشنگه نه به همراه متن دانلود آهنگ کیاراد قشنگه نه دانلود آهنگ های کیاراد قشنگه نه کیاراد