جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ کوروش 021کید سامی لو اکلیل سرنج
00:00
×
× دانلود آهنگ کوروش 021کید سامی لو اکلیل سرنج
 • Aklil Soranj (ft. 021kid & Sami Low)

 • Koorosh

 • Description:

  کوروش 021کید سامی لو اکلیل سرنج

  دانلود آهنگ کوروش 021کید سامی لو اکلیل سرنج


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Koorosh
  Aklil Soranj (ft. 021kid & Sami Low)
  کوروش 021کید سامی لو
  اکلیل سرنج
  download new music download new music Koorosh Aklil Soranj (ft. 021kid & Sami Low) Koorosh Koorosh Aklil Soranj (ft. 021kid & Sami Low) اکلیل سرنج دانلود آهنگ اکلیل سرنج از کوروش 021کید سامی لو دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید کوروش 021کید سامی لو دانلود آهنگ کوروش 021کید سامی لو اکلیل سرنج دانلود آهنگ کوروش 021کید سامی لو به نام اکلیل سرنج به همراه متن دانلود آهنگ های کوروش 021کید سامی لو کوروش 021کید سامی لو