جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ کوروش یغمایی خوابه ستاره
00:00
×
× دانلود آهنگ کوروش یغمایی خوابه ستاره
 • Khaabe Setareh

 • Kourosh Yaghmaei

 • Description:

  کوروش یغمایی خوابه ستاره

  دانلود آهنگ کوروش یغمایی خوابه ستاره


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Kourosh Yaghmaei
  Khaabe Setareh
  کوروش یغمایی
  خوابه ستاره
  download new music download new music Kourosh Yaghmaei Khaabe Setareh Kourosh Yaghmaei Kourosh Yaghmaei Khaabe Setareh خوابه ستاره دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید کوروش یغمایی دانلود آهنگ خوابه ستاره از کوروش یغمایی دانلود آهنگ کوروش یغمایی به نام خوابه ستاره به همراه متن دانلود آهنگ کوروش یغمایی خوابه ستاره دانلود آهنگ های کوروش یغمایی کوروش یغمایی