جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ کوروش سامی لو سیجل و رها اکستازی
00:00
×
× دانلود آهنگ کوروش سامی لو سیجل و رها اکستازی
 • Extasy (ft. Sami Low & Sijal & Raha)

 • Koorosh

 • Description:

  کوروش سامی لو سیجل و رها اکستازی

  دانلود آهنگ کوروش سامی لو سیجل و رها اکستازی


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Koorosh
  Extasy (ft. Sami Low & Sijal & Raha)
  کوروش سامی لو سیجل و رها
  اکستازی
  download new music download new music Koorosh Extasy (ft. Sami Low & Sijal & Raha) Koorosh Koorosh Extasy (ft. Sami Low & Sijal & Raha) اکستازی دانلود آهنگ اکستازی از کوروش سامی لو سیجل و رها دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید کوروش سامی لو سیجل و رها دانلود آهنگ کوروش سامی لو سیجل و رها اکستازی دانلود آهنگ کوروش سامی لو سیجل و رها به نام اکستازی به همراه متن دانلود آهنگ های کوروش سامی لو سیجل و رها کوروش سامی لو سیجل و رها