جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ کامران عندلیب زاده یار من
00:00
×
× دانلود آهنگ کامران عندلیب زاده یار من
Description:

کامران عندلیب زاده یار من

دانلود آهنگ کامران عندلیب زاده یار من


Playlist
 • Yare Man

  Kamran Andalibzade

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Yare Man
  x

  متن
  «یار من»
  تو عزیز قلبمی، مهربون باش یکمی
  به منی که عاشقت شدم، جواب رد  ندی
  هی نکن دست به سرم، اومدم تورو ببرم
  هر چقدر نازکنی، ناز تو رو من میخرم
  یار من نگارمن، دارو نداره من
  میشه خندهات بمونه تا ابدبرای من
  صبر و قراره من، ماه شب تاره من
  میدونی دوست دارم، بمون فقط برای من
  «ملودی»
  راه که میری، پشت سرت دل یه شهر می ریزه
  آخ که چقدر طرز نگات، برای من عزیزه
  سوگلی من، نکنه یه وقت، دوربمونی از من
  یه چیزیت بشه، نمی تونم خود  مو   ببخشم
  یار من نگارمن، دارو نداره من
  میشه  خندهات  بمونه  تا  ابد برای  من
  صبر و قراره  من، ماه  شب  تاره  من
  میدونی دوست دارم، بمون فقط برای من

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Kamran Andalibzade
  Yare Man
  کامران عندلیب زاده
  یار من
  download new music download new music Kamran Andalibzade Yare Man Kamran Andalibzade Kamran Andalibzade Yare Man دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید کامران عندلیب زاده دانلود آهنگ کامران عندلیب زاده به نام یار من به همراه متن دانلود آهنگ کامران عندلیب زاده یار من دانلود آهنگ های کامران عندلیب زاده دانلود آهنگ یار من از کامران عندلیب زاده کامران عندلیب زاده یار من