جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ پندار خدادی The Old Man
00:00
×
× دانلود آهنگ پندار خدادی The Old Man
 • The Old Man

 • Pendar Khodadi

 • Description:

  پندار خدادی The Old Man

  دانلود آهنگ پندار خدادی The Old Man


  Playlist
  • The Old Man

   Pendar Khodadi

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   The Old Man
   x

   گیج و گنگ تو جاده هام
   دنبال یه نشونم
   دنبال اینکه من کیم
   اصلا اینجا چی میخوام
   تو بگو من کیم
   ….
   یه مرد پیر تو جاده ها صدام میزنه
   داره میگه اینجوری نیست
   تاریکی موندنی نیست
   داره میگه دستامو بگیر
   روز سردی دیگه نیست
   ….
   یه مرد پیر تو جاده ها صدام میزنه
   داره میگه ماه نمیمیره
   عقربه ها وانمیسن
   ستاره ها تو تماشاتن
   اونا دیگه نمیمیرن
   ….
   رویاهات توی راهن
   جاده ها اینو میگن
   رویاها یه نشونن

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Pendar Khodadi
  The Old Man
  پندار خدادی
  The Old Man
  download new music download new music Pendar Khodadi The Old Man Pendar Khodadi Pendar Khodadi The Old Man The Old Man پندار خدادی دانلود آهنگ The Old Man از پندار خدادی دانلود آهنگ پندار خدادی The Old Man دانلود آهنگ پندار خدادی به نام The Old Man به همراه متن دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید پندار خدادی دانلود آهنگ های پندار خدادی