جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ پندار خدادی پاییز
00:00
×
× دانلود آهنگ پندار خدادی پاییز
Description:

پندار خدادی پاییز

دانلود آهنگ پندار خدادی پاییز


Playlist
 • Paeez

  Pendar Khodadi

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Paeez
  x

  تو پاییز تو سرما
  کنار یه برکه
  تو و اون نگاهی
  که هنوز باهامه
  ...
  تو پاییز منو تو
  اون روز طلایی
  میگفتی میگفتی
  میمونی میمونی
  ....
  ببین حالا مجبوریم
  دور باشیم ازهم
  حالا مجبوریم
  دور باشیم از هم
  از هم
  ....
  حالا مجبوریم
  دور باشیم از هم
  حالا مجبوریم
  دور باشیم از هم
  از هم

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Pendar Khodadi
  Paeez
  پندار خدادی
  پاییز
  download new music download new music Pendar Khodadi Paeez Pendar Khodadi Pendar Khodadi Paeez پاییز پندار خدادی دانلود آهنگ پاییز از پندار خدادی دانلود آهنگ پندار خدادی به نام پاییز به همراه متن دانلود آهنگ پندار خدادی پاییز دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید پندار خدادی دانلود آهنگ های پندار خدادی