جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ پازل بند آدم و حوا
00:00
×
× دانلود آهنگ پازل بند آدم و حوا
 • Adam O Hava

 • Puzzle Band

 • Description:

  پازل بند آدم و حوا

  دانلود آهنگ پازل بند آدم و حوا


  Playlist
  • Adam O Hava

   Puzzle Band

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Adam O Hava
   x

   باهام نباشی عیبه حالم باهات سر کیفه
   شدی تک حک روی دستم عین تک برگ
   همه جای تنمی تو عین رگ
   اصلا راه نده به دلت حتی شک
   با تو‌ پایم تو هر کاری حتی ندونم کاری
   منو راضی میکنی آخه توی هر حالی
   ببین نداریم ما کم کاری یدونه ای حق داری
   بهم بال و پر دادی خیلی
   میگم میخوامت بی چون و چرا
   میگی خوبه ته این ماجرا
   همین الان تو همین هوا بگو با من رو زمینی یا هوا
   میگم میخوامت بی چون و چرا
   میگی خوبه ته این ماجرا
   میره همه جا عکس ما دوتا
   میشیم معروف مثل آدم و حوا
   با تو حس میکنم تو لحظه ام نشی دور از من
   مگه جدا میشه آخه روح از تن نشی دور از من
   میبینن باهات خوبم من میخوان بگیرنت به زور از من
   من اونم که زد همه رو کنار و تو‌ عاشقی مشهورم پس

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Puzzle Band
  Adam O Hava
  پازل بند
  آدم و حوا
  download new music download new music Puzzle Band Adam O Hava puzzle band Puzzle Band Adam O Hava آدم و حوا پازل بند دانلود آهنگ آدم و حوا از پازل بند دانلود آهنگ پازل بند آدم و حوا دانلود آهنگ پازل بند به نام آدم و حوا به همراه متن دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید پازل بند دانلود آهنگ های پازل بند