جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ هیثم نور نسینی الدنیا
00:00
×
× دانلود آهنگ هیثم نور نسینی الدنیا
 • Nesini el donya

 • Haytham Noor

 • Description:

  هیثم نور نسینی الدنیا

  دانلود آهنگ هیثم نور نسینی الدنیا


  Playlist
  • Nesini el donya

   Haytham Noor

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Nesini el donya
   x

   نسيني الدنيا

   نسيني الدنيا
   نسيني العالم
   دوبني حبيبي وسبني أقلك
   أحلى كلام
   لو ألف الدنيا
   لو ألف العالم
   مش ممكن زي غرامك إنت
   ألاقي غرام
   لو أقلك إني بحبك
   الحب شوية عليك
   لو ثانية أنا ببعد عنك
   برجع مشتاق لعينيك
   ضمني خليك ويايا
   دوبني ودوب في هوايا
   تعالى نعيش أجمل أيام
   لو أقلك إني بحبك
   الحب شوية عليك
   لو ثانية أنا ببعد عنك
   برجع مشتاق لعينيك
   ضمني خليك ويايا
   دوبني ودوب في هوايا
   تعالى نعيش أجمل أيام

   كان أجمل يوم في حياتي
   يوم ما قبلتك يا حياتي
   مقدرتش أتحمل
   من غير ما أفكر لحظة
   لقتني بدوب في هواك
   خدتني من كل الناس
   عشت فأجمل إحساس
   ونسيت يا حبيبي الدنيا معاك

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Haytham Noor
  Nesini el donya
  هیثم نور
  نسینی الدنیا
  download new music download new music Haytham Noor Nesini el donya Haytham Noor Haytham Noor Nesini el donya دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید هیثم نور دانلود آهنگ نسبنی الدنیا از هیثم نور دانلود آهنگ نسینی الدنیا از هیثم نور دانلود آهنگ های هیثم نور دانلود آهنگ هیثم نور به نام نسبنی الدنیا به همراه متن دانلود آهنگ هیثم نور به نام نسینی الدنیا به همراه متن دانلود آهنگ هیثم نور نسبنی الدنیا دانلود آهنگ هیثم نور نسینی الدنیا نسبنی الدنیا نسینی الدنیا هیثم نور