جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ هومن ماهان طوفان زده
00:00
×
× دانلود آهنگ هومن ماهان طوفان زده
 • Toofan Zadeh

 • Houman Mahan

 • Description:

  هومن ماهان طوفان زده

  دانلود آهنگ هومن ماهان طوفان زده


  Playlist
  • Toofan Zadeh

   Houman Mahan

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Toofan Zadeh
   x

   اونکه میترسیدم شد
   نبودی عاشقم خب
   نخواستی تو ببینی
   شبام با فکرت شد صبح
   تو احساسمو میدونی
   حق من نبود اینجوری
   بگی واسه تو زیادم
   از علایق من دوری

   ببین حال دلم بده انگار طوفان به من زده
   این راه معلومه واسه من دیگه بدون مقصده
   ببین حال دلم بده انگار طوفان به من زده
   این راه معلومه واسه من دیگه بدون مقصده

   چشمامو بستم وقتی که باید
   میدیدم به من تو حسی نداری
   باور نداشتم تصمیمت اینه
   بری یه روز من و تنها بزاری

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Houman Mahan
  Toofan Zadeh
  هومن ماهان
  طوفان زده
  download new music download new music Houman Mahan Toofan Zadeh Houman Mahan Houman Mahan Toofan Zadeh دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید هومن ماهان دانلود آهنگ طوفان زده از هومن ماهان دانلود آهنگ های هومن ماهان دانلود آهنگ هومن ماهان به نام طوفان زده به همراه متن دانلود آهنگ هومن ماهان طوفان زده طوفان زده هومن ماهان