جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ هایبی وانگ Last Day in Ojai (Main Title)
00:00
×
× دانلود آهنگ هایبی وانگ Last Day in Ojai (Main Title)
 • Last Day in Ojai (Main Title)

 • Haibei Wang

 • Description:

  هایبی وانگ Last Day in Ojai (Main Title)

  دانلود آهنگ هایبی وانگ Last Day in Ojai (Main Title)

  موسیقی متن فیلم The Untitled Portrait of Red اثری از Haibei Wang


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Haibei Wang
  Last Day in Ojai (Main Title)
  هایبی وانگ
  Last Day in Ojai (Main Title)
  موسیقی متن فیلم The Untitled Portrait of Red اثری از Haibei Wang
  download new music download new music Haibei Wang Last Day in Ojai (Main Title) Haibei Wang Haibei Wang Last Day in Ojai (Main Title) Last Day in Ojai (Main Title) دانلود آهنگ Last Day in Ojai (Main Title) از هایبی وانگ دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید هایبی وانگ دانلود آهنگ های هایبی وانگ دانلود آهنگ هایبی وانگ Last Day in Ojai (Main Title) دانلود آهنگ هایبی وانگ به نام Last Day in Ojai (Main Title) به همراه متن هایبی وانگ