جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ میلاد باقری شب آغوش
00:00
×
× دانلود آهنگ میلاد باقری شب آغوش
 • Shabe Aghoosh

 • Milad Bagheri

 • Description:

  میلاد باقری شب آغوش

  دانلود آهنگ میلاد باقری شب آغوش

  ترانه: اهورا ایمان
  آهنگ: محمد شریعت
  تنظیم: محمد شریعت


  Playlist
  • Shabe Aghoosh

   Milad Bagheri

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Shabe Aghoosh
   x


   بی تاب توام
   به دلم تاب ندارم
   شب اومد و من
   خبر از خواب ندارم
   مستانه بیا
   که تو را سخت ببوسم
   لب وا نکنی
   غزلی ناب ندارم
   من و این دلِ تنگ
   تو و این شبِ خوب
   منو تو آغوشت
   برسون به جنوب
   اگه شب کوتاهه
   تو چشات شبِ ماس
   بغل کن دنیامو
   که دلم رو هواس
   هراسون بغلم کن
   تو بارون بغلم کن
   می خوام دنیا ببینه
   تو خیابون بغلم کن
   هراسون بغلم کن
   تو بارون بغلم کن
   می خوام دنیا ببینه
   تو خیابون بغلم کن
   به شعری،به شرابی
   لبالب غزلم کن
   اگه آخرِ دنیاس
   ببوس و بغلم کن
   اهورا ایمان

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Milad Bagheri
  Shabe Aghoosh
  میلاد باقری
  شب آغوش
  ترانه: اهورا ایمان
  آهنگ: محمد شریعت
  تنظیم: محمد شریعت
  download new music download new music Milad Bagheri Shabe Aghoosh Milad Bagheri Milad Bagheri Shabe Aghoosh دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید میلاد باقری دانلود آهنگ شب آغوش از میلاد باقری دانلود آهنگ میلاد باقری به نام شب آغوش به همراه متن دانلود آهنگ میلاد باقری شب آغوش دانلود آهنگ های میلاد باقری شب آغوش میلاد باقری