جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ میلاد الماسی آخرین خواهش
00:00
×
× دانلود آهنگ میلاد الماسی آخرین خواهش
 • Akharin Khahesh

 • Milad Almasi

 • Description:

  میلاد الماسی آخرین خواهش

  دانلود آهنگ میلاد الماسی آخرین خواهش


  Playlist
  • Akharin Khahesh

   Milad Almasi

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Akharin Khahesh
   x

   اخرين خواهش
   بدون تو ديگه خوابم نميگيره
   بدون تو دلم هرلحظه ميميره
   بدون تو كه حالا اخر راهه
   بمون پيشم كه پاي هردومون گيره
   بدون تو چه احساس بدي دارم
   براي ديدنت هر لحظه بيتابم
   بدون تو كي ارومم كنه وقتي
   پُر از تشويشم و با ترس ميخوابم
   من از درياي بي ساحل نميترسم
   من از عشقاي بي حاصل نميترسم
   تو اين موجا براي اخرين خواهش
   بزار باور كنم نزديك تو هستم
   تو از حالم خبر داري نگو نه
   بگو تنهام نميزاري نگو نه
   ي فكري واسه حالم كن كه دارم
   ميسوزم از خود ازاري نگو نه نگو نه نگو نه
   من از درياي بي ساحل نميترسم
   من از عشقاي بي ساحل نميترسم
   تو اين موجا براي اخرين خواهش
   بزار باور كنم نزديك تو هستم

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Milad Almasi
  Akharin Khahesh
  میلاد الماسی
  آخرین خواهش
  download new music download new music Milad Almasi Akharin Khahesh Milad Almasi Milad Almasi Akharin Khahesh آخرین خواهش دانلود آهنگ آخرین خواهش از میلاد الماسی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید میلاد الماسی دانلود آهنگ میلاد الماسی آخرین خواهش دانلود آهنگ میلاد الماسی به نام آخرین خواهش به همراه متن دانلود آهنگ های میلاد الماسی میلاد الماسی