جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ مهیار فلاحی برگرد به من
00:00
×
× دانلود آهنگ مهیار فلاحی برگرد به من
 • Bargard Be Man

 • Mahyar Fallahi

 • Description:

  مهیار فلاحی برگرد به من

  دانلود آهنگ مهیار فلاحی برگرد به من


  Playlist
  • Bargard Be Man

   Mahyar Fallahi

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Bargard Be Man
   x

   هرچی زمان میرفت جلو عاشق تر از قبل میشدم
   با اینو اون میدیدمت یه کمی دلسرد میشدم
   ولی من دوست داشتم میخواستمت واقعا دلی
   چجوری گفتی بهم باید بری ؟
   برگرد به من اخه کنار تو همه چی قشنگ تره
   برگرد به من یه نفری شبا خوابم نمیبره
   برگرد به من نشو سر درد من

   برگرد به من اخه کنار تو همه چی قشنگ تره
   برگرد به من یه نفری شبا خوابم نمیبره
   برگرد به من نزدیک تری از من به من

   تقصیر من بود اگه زیاد شده بود توقعت
   سخت شده بود سخت شده بود تحملت
   تو نمیدیدی منو حتی نمیشنیدی منو
   نرو نرو نرو نرو

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Mahyar Fallahi
  Bargard Be Man
  مهیار فلاحی
  برگرد به من
  download new music download new music Mahyar Fallahi Bargard Be Man Mahyar Fallahi Mahyar Fallahi Bargard Be Man برگرد به من دانلود آهنگ برگرد به من از مهیار فلاحی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مهیار فلاحی دانلود آهنگ مهیار فلاحی برگرد به من دانلود آهنگ مهیار فلاحی به نام برگرد به من به همراه متن دانلود آهنگ های مهیار فلاحی مهیار فلاحی