جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ مهران خسروآبادی مال خودم باش
00:00
×
× دانلود آهنگ مهران خسروآبادی مال خودم باش
 • Male khodam bash

 • Mehran khosroabadi

 • Description:

  مهران خسروآبادی مال خودم باش

  دانلود آهنگ مهران خسروآبادی مال خودم باش


  Playlist
  • Male khodam bash

   Mehran khosroabadi

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Male khodam bash
   x

   آرزوی من شده
   یه روز بارونی
   بزنیم باهم به جاده
   من تموم قلبمو
   واسه تو راحت میزارم
   کف دستم صاف ساده
   همه ی خاطرهامون
   چقده واسم عزیزن
   همه لحظه های با تو
   برای من همه چیزن
   هههی
   من میخوام باشی کنارم
   دیونم کنی با عطرت
   زیر بارون شبونه
   بیام آروم زیر چترت
   همون آهنگ قدیمی روووی تکراره
   دلمو میکنه از جاش
   حرفای قلب منو میشنوی که
   هی داره میگه
   تو فقط مال خودم باش
   همه ی خاطرهامون
   چقده واسم عزیزن
   همه لحظه های با تو
   برای من همه چیزن
   هههی
   من میخوام باشی کنارم
   دیونم کنی با عطرت
   زیر بارون شبونه
   بیام آروم زیر چترت

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Mehran khosroabadi
  Male khodam bash
  مهران خسروآبادی
  مال خودم باش
  download new music download new music Mehran khosroabadi Male khodam bash Mehran khosroabadi Mehran khosroabadi Male khodam bash دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مهران خسروآبادی دانلود آهنگ مال خودم باش از مهران خسروآبادی دانلود آهنگ مهران خسروآبادی به نام مال خودم باش به همراه متن دانلود آهنگ مهران خسروآبادی مال خودم باش دانلود آهنگ های مهران خسروآبادی مال خودم باش مهران خسروآبادی