جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ ملکه و حمید منفی رد وایب
00:00
×
× دانلود آهنگ ملکه و حمید منفی رد وایب
Description:

ملکه و حمید منفی رد وایب

دانلود آهنگ ملکه و حمید منفی رد وایب


Playlist
 • Red Vibe

  Malake X Hamid Manfi

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Red Vibe
  x

  دنبال مقصری
  اصن فکر کن تقصیره منه
  یه چند ماهی ناپدید میشم
  آره اینم تقدیر منه
  هرجارو نگاه میکنی
  میبینی تصویره منه
  آره تقصیر منه اگه آدمت کردم
  برو بگرد ببین کی شبیه منه
  کارماشو پس میده اسیرشه
  درگیر فکرای مریضشه
  بهم گفتی فیکه عشقت
  میدونم من نمیبینه چشمت
  همه اینارو
  مرور کردم صد بار
  گفتم برنمیگردم
  ایندفه نه هربار
  ولی فکرم نزاشت
  جلو چشامه اون لباش
  دلم میرفت براش
  خوب بود همه چی اولاش.
  بهت نگفتم حیف چقد برام سخته
  روزام فنا رفته
  حسی ندارم بهت
  بهم گفتی فیکه عشقت میدونم من نمیبینه چشمت
  همه اینارو مرور کردم صد بار
  همش با من میشد دعوات
  ایندفه نه هربار
  ولی فکرم نزاشت جلو چشامه اون
  لباش دلم میرفت براش خوب بود همه چی اولاش

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Malake X Hamid Manfi
  Red Vibe
  ملکه و حمید منفی
  رد وایب
  download new music download new music Malake X Hamid Manfi Red Vibe Malake X Hamid Manfi Malake X Hamid Manfi Red Vibe دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید ملکه و حمید منفی دانلود آهنگ رد وایب از ملکه و حمید منفی دانلود آهنگ ملکه و حمید منفی به نام رد وایب به همراه متن دانلود آهنگ ملکه و حمید منفی رد وایب دانلود آهنگ های ملکه و حمید منفی رد وایب ملکه و حمید منفی