جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ محمود تمیزی وطنم ایران
00:00
×
× دانلود آهنگ محمود تمیزی وطنم ایران
 • Vatanam Iran

 • Mahmoud Tamizi

 • Description:

  محمود تمیزی وطنم ایران

  دانلود آهنگ محمود تمیزی وطنم ایران


  Playlist
  • Vatanam Iran

   Mahmoud Tamizi

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Vatanam Iran
   x

   وطنم ایران
   ای سرافراز ای همیشه سربلند و جاودانه
   ای سراسر عشق و هستی
   ای تو بهترین بهانه
   پهلوانهای غیورت رستم و سام و سیاوش
   مرز و بومت شده ایمن غیرت ارتش آرش
   عشق فردوسی و خیام غزل سعدی و حافظ
   بیستون و تخت جمشید سبزی و سرخی و قرمز
   قلعه بابک و البرز سرفرازی دماوند
   با تو میمانم وهستم به خلیج پارس سوگند
   به خلیج پارس سوگند
   از خزر تا به خلیجت شرق و غربه مهربانت
   کوه دریای قشنگت روشنای آسمانت
   وطن مهر و سخاوت
   خانه امن دلیران میهنم پاره جانم
   عشق و ایمان من ایران
   عشق و ایمان من ایران

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Mahmoud Tamizi
  Vatanam Iran
  محمود تمیزی
  وطنم ایران
  download new music download new music Mahmoud Tamizi Vatanam Iran Mahmoud Tamizi Mahmoud Tamizi Vatanam Iran دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید محمود تمیزی دانلود آهنگ محمود تمیزی به نام وطنم ایران به همراه متن دانلود آهنگ محمود تمیزی وطنم ایران دانلود آهنگ های محمود تمیزی دانلود آهنگ وطنم ایران از محمود تمیزی محمود تمیزی وطنم ایران