جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ محمد حشمتی قیمت عشق
00:00
×
× دانلود آهنگ محمد حشمتی قیمت عشق
 • Gheimat E Eshgh

 • Mohammad Heshmati

 • Description:

  محمد حشمتی قیمت عشق

  دانلود آهنگ محمد حشمتی قیمت عشق

  ملودی: هندی
  تنظیم: نادر طاهری
  شعر: سعدی
  خواننده: محمد حشمتی      عکاس: محمد رضا زمانیان
  طراحی کاور: میثم مکس


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Mohammad Heshmati
  Gheimat E Eshgh
  محمد حشمتی
  قیمت عشق
  ملودی: هندی
  تنظیم: نادر طاهری
  شعر: سعدی
  خواننده: محمد حشمتی      عکاس: محمد رضا زمانیان
  طراحی کاور: میثم مکس
  download new music download new music Mohammad Heshmati Gheimat E Eshgh Mohammad Heshmati Mohammad Heshmati Gheimat E Eshgh دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید محمد حشمتی دانلود آهنگ قیمت عشق از محمد حشمتی دانلود آهنگ محمد حشمتی به نام قیمت عشق به همراه متن دانلود آهنگ محمد حشمتی قیمت عشق دانلود آهنگ های محمد حشمتی قیمت عشق محمد حشمتی