جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
okex
 دانلود آهنگ محمد ابراهیم نژاد دلخوشیم
00:00
×
× دانلود آهنگ محمد ابراهیم نژاد دلخوشیم
Description:

محمد ابراهیم نژاد دلخوشیم

دانلود آهنگ محمد ابراهیم نژاد دلخوشیم

ملودي ، عماد طغرايي
تنظيم ، محسن افراسيابي
خواننده، محمد ابراهيم نژاد
ID telegram: @mohammadebrahimnezhad
ID instagram: @mohamad_ebrahimnezhad


Playlist
 • Delkhoshim

  Mohammad EbrahimNezhad

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Delkhoshim
  x

  ميخوامت بينهايت ميخوامت نه از رو عادت

  انقده خوبي كه هيچكي نداره بهت شباهت

  با تو حالم رديفه هميشه

  بيتو قلبم ضعيفه نميشه

  اگه نباشي عشقم چيميشه

  اين آدم ديوونه ميشه

  دل خوشيم همينه كه تو رو دارم دل خوشيه مني به تو بيمارم ديوونه نشي دوست دارم

  به تو وصلم با تو هستم ميشم اوني كه ميخواي

  تو هموني كه ميخواستم بهمم خيلي مياي

  مهم اينه كه نگاهت همه زندگيمه

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Mohammad EbrahimNezhad
Delkhoshim
محمد ابراهیم نژاد
دلخوشیم
ملودي ، عماد طغرايي
تنظيم ، محسن افراسيابي
خواننده، محمد ابراهيم نژاد
ID telegram: @mohammadebrahimnezhad
ID instagram: @mohamad_ebrahimnezhad
download new music Mohammad EbrahimNezhad Delkhoshim Mohammad EbrahimNezhad Mohammad EbrahimNezhad Delkhoshim دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید محمد ابراهیم نژاد دانلود آهنگ دلخوشیم از محمد ابراهیم نژاد دانلود آهنگ محمد ابراهیم نژاد به نام دلخوشیم به همراه متن دانلود آهنگ محمد ابراهیم نژاد دلخوشیم دانلود آهنگ های محمد ابراهیم نژاد دلخوشیم محمد ابراهیم نژاد