جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ مجید رضوی چشم نظر (ریمیکس دی جی امیر)
00:00
×
× دانلود آهنگ مجید رضوی چشم نظر (ریمیکس دی جی امیر)
 • Cheshm Nazar Remix (Majid Razavi)

 • DJ Amir

 • Description:

  مجید رضوی چشم نظر (ریمیکس دی جی امیر)

  دانلود آهنگ مجید رضوی چشم نظر (ریمیکس دی جی امیر)


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  DJ Amir
  Cheshm Nazar Remix (Majid Razavi)
  مجید رضوی
  چشم نظر (ریمیکس دی جی امیر)
  DJ Amir DJ Amir Cheshm Nazar Remix (Majid Razavi) download new music download new music DJ Amir Cheshm Nazar Remix (Majid Razavi) چشم نظر (ریمیکس دی جی امیر) دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مجید رضوی دانلود آهنگ چشم نظر (ریمیکس دی جی امیر) از مجید رضوی دانلود آهنگ مجید رضوی به نام چشم نظر (ریمیکس دی جی امیر) به همراه متن دانلود آهنگ مجید رضوی چشم نظر (ریمیکس دی جی امیر) دانلود آهنگ های مجید رضوی مجید رضوی