جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ مجید رضوی قلبمی پس (دی جی معین و دی جی سول ریمیکس)
00:00
×
× دانلود آهنگ مجید رضوی قلبمی پس (دی جی معین و دی جی سول ریمیکس)
 • Ghalbami Pas remixed Djsool Remix and Deejay Moein

 • Majid Razavi

 • Description:

  مجید رضوی قلبمی پس (دی جی معین و دی جی سول ریمیکس)

  دانلود آهنگ مجید رضوی قلبمی پس (دی جی معین و دی جی سول ریمیکس)


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Majid Razavi
  Ghalbami Pas remixed Djsool Remix and Deejay Moein
  مجید رضوی
  قلبمی پس (دی جی معین و دی جی سول ریمیکس)
  download new music download new music Majid Razavi Ghalbami Pas remixed Djsool Remix and Deejay Moein Majid Razavi Majid Razavi Ghalbami Pas remixed Djsool Remix and Deejay Moein دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مجید رضوی دانلود آهنگ قلبمی پس (دی جی معین و دی جی سول ریمیکس) از مجید رضوی دانلود آهنگ مجید رضوی به نام قلبمی پس (دی جی معین و دی جی سول ریمیکس) به همراه متن دانلود آهنگ مجید رضوی قلبمی پس (دی جی معین و دی جی سول ریمیکس) دانلود آهنگ های مجید رضوی قلبمی پس (دی جی معین و دی جی سول ریمیکس) مجید رضوی