جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ مجمان لیلی
00:00
×
× دانلود آهنگ مجمان لیلی
 • Leyli

 • Majman

 • Description:

  مجمان لیلی

  دانلود آهنگ مجمان لیلی


  Playlist
  • Leyli

   Majman

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Leyli
   x

   چیزی بگو حرفی بزن تا من فراموشی نگیرم
   زنگی بزن حالی بپرس تا پشت این گوشی نمیرم
   من آرزوم خوشبختیته دنیا بچرخه هی به کامت
   یا دل ببند یا دل بکن من نصفه نیمه نمیخوامت
   ساکت کن آشوبمو لیلی
   ثابت کن دوسم داری خیلی
   من جونم فدات بشه ای کاش
   مجنونم لیلیه خودم باش
   لیلی بگو داری هنوز به میلی
   منو میخوای کم نه و خیلی
   بگو که نمیکنه درخت عشق تورو هیچ سیلی
   کاشکی کمی بیشتر هوامو داشتی
   جای قهر همش بودی آشتی
   بذار میوه بده اون عشقی که توی قلب من کاشتی
   ساکت کن آشوبمو لیلی
   ثابت کن دوسم داری خیلی
   من جونم فدات بشه ای کاش
   مجنونم لیلیه خودم باش

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Majman
  Leyli
  مجمان
  لیلی
  download new music download new music Majman Leyli Majman Majman Leyli دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مجمان دانلود آهنگ لیلی از مجمان دانلود آهنگ مجمان به نام لیلی به همراه متن دانلود آهنگ مجمان لیلی دانلود آهنگ های مجمان لیلی مجمان