جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ مبین مابرا و لیل ایهام نبود تو
00:00
×
× دانلود آهنگ مبین مابرا و لیل ایهام نبود تو
 • Nabode To ft Lilehaam

 • Mobin Mabera

 • Description:

  مبین مابرا و لیل ایهام نبود تو

  دانلود آهنگ مبین مابرا و لیل ایهام نبود تو


  Playlist
  • Nabode To

   Mobin Mabera And Lilehaam

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Nabode To
   x

   تو که نیستی قلبم
   بی تو یه روانیم
   هرشب قلبم گرفت نیستی بی تو دواییم
   هرشب من قلبم گرفت
   سردردو یه خنده ی فیک
   موندش همش رو مود این دلم ولی کاش بودی زندگیم باتوخوش بود بیب
   منمو این بد دردیام
   تنهایم تو اوج دلتنگیام
   این بود زندگی با تو شب دلتنگیا مستیا تا صب
   زندگیم خوش بود کل خوشیم باتو دوست داشتم وقتی کلی داشتم اتو
   چی‌میکنی با خودت تو چن چندیا
   توکه رفتی اخرش بهم بدکردیا
   تش دروغ نبودش این حسم همه ادما فیک نقاب روی قصن
   دیگه بدم میاد منم از تصویرم اینجامنم که بی تودارم ازدست میرم
   فراموش کن دیگه نازعشوه هاشو گفتم دوستت دارم بیبی اشتباه شد

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Mobin Mabera
  Nabode To ft Lilehaam
  مبین مابرا و لیل ایهام
  نبود تو
  download new music download new music Mobin Mabera Nabode To ft Lilehaam Mobin Mabera Mobin Mabera Nabode To ft Lilehaam دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مبین مابرا و لیل ایهام دانلود آهنگ مبین مابرا و لیل ایهام به نام نبود تو به همراه متن دانلود آهنگ مبین مابرا و لیل ایهام نبود تو دانلود آهنگ نبود تو از مبین مابرا و لیل ایهام دانلود آهنگ های مبین مابرا و لیل ایهام مبین مابرا و لیل ایهام نبود تو