جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ مامبو بند جمال جمالو جمالک (ریمیکس)
00:00
×
× دانلود آهنگ مامبو بند جمال جمالو جمالک (ریمیکس)
 • Jamal Jamalo Jamalak

 • Mambo Band

 • Description:

  مامبو بند جمال جمالو جمالک (ریمیکس)

  دانلود آهنگ مامبو بند جمال جمالو جمالک (ریمیکس)


  Playlist
  • Jamal Jamalo Jamalak

   Mambo Band

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Jamal Jamalo Jamalak
   x

   اي مُم جمايه اي بله نه سگ شمايه اي بله نه وك وك ايكه آرد و نوم ايرخت اي بله تقصير شمايه اي مم جمايه
   آخر احساس خودتي شيرين حساس خودتي
   كاشكي غرورم اجازه ميداد شبيه فرهاد ميزدم هر جااسم تو فرياد
   اي سياه زنگي دلوم مكن خون هرجا انيني مگه رازت وامردم خير نبيني سياه مه با تو هستوم هر روزو بايد به دنبالت بگردوم جمال جمالو جمالك جمال بودو
   ماشين آقاي روستا بوق ايزدو وستا اي سلخو گولوم نزن پولوم تو بانك نيستا
   به مرگ اولاد وم مال شوخا مردوم اي سلخو گولوم مزن پولوم تو بانك نيستا
   چيكار كنم با تو به كي بدم جاتو مونده سر دو راهي دل حق بامنه يا تو حق بامنه ياتو
   ازت بدي ديدم باز تو رو بخشيدم خسته شدم خودت بگو چيكار كنم با تو حق با منه ياتو
   دلوم شوا كه پير بشوم سهلم سهيلو عاشق دخت مير بشوم سهلم سهيلو
   از وقتي رفتي بي وفا سهلم سهيلو همه اش بودن با من جفا

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Mambo Band
  Jamal Jamalo Jamalak
  مامبو بند
  جمال جمالو جمالک (ریمیکس)
  download new music download new music Mambo Band Jamal Jamalo Jamalak Mambo Band Mambo Band Jamal Jamalo Jamalak جمال جمالو جمالک (ریمیکس) دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مامبو بند دانلود آهنگ جمال جمالو جمالک (ریمیکس) از مامبو بند دانلود آهنگ مامبو بند به نام جمال جمالو جمالک (ریمیکس) به همراه متن دانلود آهنگ مامبو بند جمال جمالو جمالک (ریمیکس) دانلود آهنگ های مامبو بند مامبو بند