جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ لاسه انرسن White Church ft Ro Rowan
00:00
×
× دانلود آهنگ لاسه انرسن White Church ft Ro Rowan
 • White Church ft Ro Rowan

 • Lasse Enersen

 • Description:

  لاسه انرسن White Church ft Ro Rowan

  دانلود آهنگ لاسه انرسن White Church ft Ro Rowan

  موسیقی متن سریال Cold Courage اثری از Lasse Enersen


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Lasse Enersen
  White Church ft Ro Rowan
  لاسه انرسن
  White Church ft Ro Rowan
  موسیقی متن سریال Cold Courage اثری از Lasse Enersen
  download new music download new music Lasse Enersen White Church ft Ro Rowan Lasse Enersen Lasse Enersen White Church ft Ro Rowan White Church ft Ro Rowan دانلود آهنگ White Church ft Ro Rowan از لاسه انرسن دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید لاسه انرسن دانلود آهنگ لاسه انرسن White Church ft Ro Rowan دانلود آهنگ لاسه انرسن به نام White Church ft Ro Rowan به همراه متن دانلود آهنگ های لاسه انرسن لاسه انرسن