جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ علی عظیمی از این شاخه به اون شاخه
00:00
×
× دانلود آهنگ علی عظیمی از این شاخه به اون شاخه
 • Azin Shakhe Be Oon Shakhe

 • Ali Azimi

 • Description:

  علی عظیمی از این شاخه به اون شاخه

  دانلود آهنگ علی عظیمی از این شاخه به اون شاخه


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Ali Azimi
  Azin Shakhe Be Oon Shakhe
  علی عظیمی
  از این شاخه به اون شاخه
  Ali Azimi Ali Azimi Azin Shakhe Be Oon Shakhe download new music download new music Ali Azimi Azin Shakhe Be Oon Shakhe از این شاخه به اون شاخه دانلود آهنگ از این شاخه به اون شاخه از علی عظیمی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید علی عظیمی دانلود آهنگ علی عظیمی از این شاخه به اون شاخه دانلود آهنگ علی عظیمی به نام از این شاخه به اون شاخه به همراه متن دانلود آهنگ های علی عظیمی علی عظیمی