جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ علی براتی طناب دار
00:00
×
× دانلود آهنگ علی براتی طناب دار
 • Tanab Dar

 • Ali Barati

 • Description:

  علی براتی طناب دار

  دانلود آهنگ علی براتی طناب دار


  Playlist
  • Tanab Dar

   Ali Barati

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Tanab Dar
   x

   طناب دار خاطرات تو دور گردن من است
   رفیق این شبای طولانی فقط باران و غم است
   نرفت، از این خونه هوای تو
   تمام من، برای تو
   لک زده دلم برای دیدن، حتی سراب تو
   باور کن قلب من رفت از دست
   از بس تو کردی دست‌دست
   نشانی، صدایی برسان
   دل من تنگ است،
   قلب من رفت از دست
   از بس تو کردی دست‌دست
   نشانی، صدایی برسان
   دل من تنگ است
   می‌پیچد عطر تو در کوچه وقتی که
   می‌بارد باران و می‌خورد هی بر شیشه
   شب، فقط می‌فهمد حال مرا
   فراموش کردی یاد مرا،
   یاد مرا
   باور کن قلب من رفت از دست
   از بس تو کردی دست‌دست
   نشانی، صدایی برسان
   دل من تنگ است،
   قلب من رفت از دست
   از بس تو کردی دست‌دست
   نشانی، صدایی برسان
   دل من تنگ است

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Ali Barati
  Tanab Dar
  علی براتی
  طناب دار
  Ali Barati Ali Barati Tanab Dar download new music download new music Ali Barati Tanab Dar دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید علی براتی دانلود آهنگ طناب دار از علی براتی دانلود آهنگ علی براتی به نام طناب دار به همراه متن دانلود آهنگ علی براتی طناب دار دانلود آهنگ های علی براتی طناب دار علی براتی