جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ علی آقادادی من دیوانه
00:00
×
× دانلود آهنگ علی آقادادی من دیوانه
 • Mane Divane

 • Ali Aghadadi

 • Description:

  علی آقادادی من دیوانه

  دانلود آهنگ علی آقادادی من دیوانه


  Playlist
  • Mane Divane

   Ali Aghadadi

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Mane Divane
   x

   (منِ دیوانه)
   با حال بد و این دل رسوا شده من
   بر یار بگویید بشتابد
   سر کردن امشب بی یار محال است
   پیغام من عاشق مست نگران را
   بر گوش عزیزم برسانید
   نوشیدن این باده بی یار حرام است بی یار حرام است
   حال منِ دیوانه در گوشه ی میخانه
   امشب چه خراب است خراب است خراب است
   ساقی برسان باده چشمم به تو افتاده
   جان در طلب جام شراب است شراب است
   بگویید پریشان تر از آنم که بداند
   گر فکر و دلش پیش من است پس بماند
   من منتظر لحظه دیدار تو هستم
   بر یار دگر جز دل یار دل نبستم
   حال منِ دیوانه درگوشه ی میخانه
   امشب چه خراب است خراب است خراب است
   ساقی برسان باده چشمم به تو افتاده
   جان در طلب جام شراب است شراب

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Ali Aghadadi
  Mane Divane
  علی آقادادی
  من دیوانه
  Ali Aghadadi Ali Aghadadi Mane Divane download new music download new music Ali Aghadadi Mane Divane دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید علی آقادادی دانلود آهنگ علی آقادادی به نام من دیوانه به همراه متن دانلود آهنگ علی آقادادی من دیوانه دانلود آهنگ من دیوانه از علی آقادادی دانلود آهنگ های علی آقادادی علی آقادادی منِ دیوانه