جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ علیرضا روزگار یه چی کم داره
00:00
×
× دانلود آهنگ علیرضا روزگار یه چی کم داره
 • Ye Chi Kam Dareh

 • Alireza Roozegar

 • Description:

  علیرضا روزگار یه چی کم داره

  دانلود آهنگ علیرضا روزگار یه چی کم داره


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Alireza Roozegar
  Ye Chi Kam Dareh
  علیرضا روزگار
  یه چی کم داره
  Alireza Roozegar Alireza Roozegar Ye Chi Kam Dareh download new music download new music Alireza Roozegar Ye Chi Kam Dareh دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار دانلود آهنگ علیرضا روزگار به نام یه چی کم داره به همراه متن دانلود آهنگ علیرضا روزگار یه چی کم داره دانلود آهنگ های علیرضا روزگار دانلود آهنگ یه چی کم داره از علیرضا روزگار علیرضا روزگار یه چی کم داره