جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ عرفان طهماسبی کجایی (ریمیکس حسین اریال)
00:00
×
× دانلود آهنگ عرفان طهماسبی کجایی (ریمیکس حسین اریال)
 • Kojaei (Hosein Aerial Remix)

 • Erfan Tahmasbi

 • Description:

  عرفان طهماسبی کجایی (ریمیکس حسین اریال)

  دانلود آهنگ عرفان طهماسبی کجایی (ریمیکس حسین اریال)


  Playlist
  • Kojaei (Hosein Aerial Remix)

   Erfan Tahmasbi

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Kojaei (Hosein Aerial Remix)
   x

   آسمان تاریک و شب تاریک و من تاریک تاریکم
   از خودم دورم ولی خیلی به رویای تو نزدیکم
   تو ولی دور از من و دور از تمام دور تر هایی
   تو کجایی تو کجایی تو کجایی تو، کجایی

   بی چراغ شب گرد کاش چراغت بودم
   کلبه ای تاریک نه، نور اتاقت بودم

   ای رویایم، تو بیا تو بیا تو بیا با من
   تو کجا تو کجا تو کجا تا من

   حال من بی تو به سان حال یک آواره غمگین است
   تو نبودی و ندیدی که دل بیچاره غمگین است
   تو ولی دور از من و دور از تمام دور تر هایی
   تو کجایی تو کجایی  تو کجایی تو، کجایی

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Erfan Tahmasbi
  Kojaei (Hosein Aerial Remix)
  عرفان طهماسبی
  کجایی (ریمیکس حسین اریال)
  download new music download new music Erfan Tahmasbi Kojaei (Hosein Aerial Remix) Erfan Tahmasbi Erfan Tahmasbi Kojaei (Hosein Aerial Remix) دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید عرفان طهماسبی دانلود آهنگ عرفان طهماسبی به نام کجایی به همراه متن دانلود آهنگ عرفان طهماسبی کجایی (ریمیکس حسین اریال) دانلود آهنگ کجایی (ریمیکس حسین اریال) از عرفان طهماسبی دانلود آهنگ های عرفان طهماسبی عرفان طهماسبی کجایی (ریمیکس حسین اریال)