جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
okex
 دانلود آهنگ شاینی صبر کن بیاد
00:00
×
× دانلود آهنگ شاینی صبر کن بیاد
 • Sabr Kon Biyad

 • Shiney

 • Description:

  شاینی صبر کن بیاد

  دانلود آهنگ شاینی صبر کن بیاد


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Shiney
  Sabr Kon Biyad
  شاینی
  صبر کن بیاد
  download new music download new music Shiney Sabr Kon Biyad Shiney Shiney Sabr Kon Biyad دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید شاینی دانلود آهنگ جدید شینی دانلود آهنگ شاینی به نام صبر کن بیاد به همراه متن دانلود آهنگ شاینی صبر کن بیاد دانلود آهنگ شینی به نام صبر کن بیاد به همراه متن دانلود آهنگ شینی صبر کن بیاد دانلود آهنگ صبر کن بیاد از شاینی دانلود آهنگ صبر کن بیاد از شینی دانلود آهنگ های شاینی دانلود آهنگ های شینی شاینی شینی صبر کن بیاد