جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ سهیل ماسان سایه
00:00
×
× دانلود آهنگ سهیل ماسان سایه
 • Sayeh

 • Soheil Masan

 • Description:

  سهیل ماسان سایه

  دانلود آهنگ سهیل ماسان سایه


  Playlist
  • Sayeh

   Soheil Masan

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Sayeh
   x

   متن موزیک

   دلتنگ اونیم که دیگه نیست
   اونی که از هر خواهشی گذشت
   زخمشو زد،قلبمو کشت ولی
   به صحنه جرم دیگه برنگشت

   دلتنگ اونیم که دیگه رفت
   رفت و منو با ترس جا گذاشت
   می کشت و می گفت مجبورم،بدون
   بیچاره دیگه چاره ای نداشت

   توو فیلم من،اون نقش اوله
   من می رم و قصه می ره جلو
   اسمشو زیر لب می گم،می رم
   بریده بریده،تلو تلو...!!!

   دست می کشم رو دیوارا،می رم
   ردم بمونه،شاید اون بیاد
   شاید یه روز بگرده دنبالم
   شاید یه روز بازم منو بخواد

   من که دیگه رفتم ولی هنوز
   یه سایه هست که شبیه منه
   عکسم هنوز مونده توو آینه ها
   شاید یه روز آینه رو بشکنه

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Soheil Masan
  Sayeh
  سهیل ماسان
  سایه
  download new music download new music Soheil Masan Sayeh Soheil Masan Soheil Masan Sayeh دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید سهیل ماسان دانلود آهنگ سایه از سهیل ماسان دانلود آهنگ سهیل ماسان به نام سایه به همراه متن دانلود آهنگ سهیل ماسان سایه دانلود آهنگ های سهیل ماسان سایه سهیل ماسان