جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ سهیل ماسان رشت
00:00
×
× دانلود آهنگ سهیل ماسان رشت
 • Rasht

 • Soheil Masan

 • Description:

  سهیل ماسان رشت

  دانلود آهنگ سهیل ماسان رشت


  Playlist
  • Rasht

   Soheil Masan

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Rasht
   x

   سفر می رم من هرجایی
   توو ذهنم،مقصدم رشته
   تا رفتن کار من می شه
   دلم در حال برگشته

   سفر کردم به جایی که
   دل و دینمو دادم رفت
   انقد کور بودم از حسم
   چمدونمو یادم رفت

   فقط یادم نمونده که
   دقیق چندم پائیز بود
   هوا روشن و رویایی
   نم پائیز،یکریز بود

   یه دختر داشت قدم می زد
   بدون چتر و چشم بسته
   یه شال نارنجی داشت که
   دیدم،دور موهاش بسته

   چقد نور بود،چه رویایی
   مثل فانوس،روشن راهی
   انگار،آشنا بودم و بومی
   هنوز یادم می ره گاهی

   هنوز حس می کنم رشته
   سفر می رم هرجایی
   هنوز حس می کنم رشته
   سفر می رم،سفر می رم هرجایی
   هنوز حس می کنم رشته
   سفر می رم،سفر می رم هرجایی

   سفر می رم ولی هر بار
   توو ذهنم،مقصدم رشته

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Soheil Masan
  Rasht
  سهیل ماسان
  رشت
  download new music download new music Soheil Masan Rasht Soheil Masan Soheil Masan Rasht دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید سهیل ماسان دانلود آهنگ رشت از سهیل ماسان دانلود آهنگ سهیل ماسان به نام رشت به همراه متن دانلود آهنگ سهیل ماسان رشت دانلود آهنگ های سهیل ماسان رشت سهیل ماسان