جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ سهراب ام جی و نسیم یادش بخیر
00:00
×
× دانلود آهنگ سهراب ام جی و نسیم یادش بخیر
 • Yadesh Bekheyr ft Nassim

 • Sohrab MJ

 • Description:

  سهراب ام جی و نسیم یادش بخیر

  دانلود آهنگ سهراب ام جی و نسیم یادش بخیر


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Sohrab MJ
  Yadesh Bekheyr ft Nassim
  سهراب ام جی و نسیم
  یادش بخیر
  download new music download new music Sohrab MJ Yadesh Bekheyr ft Nassim Sohrab MJ Sohrab MJ Yadesh Bekheyr ft Nassim دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید سهراب ام جی و نسیم دانلود آهنگ سهراب ام جی و نسیم به نام یادش بخیر به همراه متن دانلود آهنگ سهراب ام جی و نسیم یادش بخیر دانلود آهنگ های سهراب ام جی و نسیم دانلود آهنگ یادش بخیر از سهراب ام جی و نسیم سهراب ام جی و نسیم یادش بخیر