جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ سامان مصیبت
00:00
×
× دانلود آهنگ سامان مصیبت
 • Mosibat

 • Saman

 • Description:

  سامان مصیبت

  دانلود آهنگ سامان مصیبت


  Playlist
  • Mosibat

   Saman

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Mosibat
   x

   تو خوردم میکنی اما دلم وابسته تر میشه
   با هر اشکی که میریزم دلم عاشق ترم میشه
   بگو لطفا بگو تاوان این عشق و چرا دادم
   تویی که عاشقم بودی چرا از چشمت افتادم
   چرا آغوشتو بستی به روی من نمیدونم
   ازم ایراد نگیر لطفا که بی آغوش نمیتونم
   مصیبت یعنی من بی تو دیگه حال خودم نیستم
   بمیرم من نبینم که دیگه من مال تو نیستم
   دیگه من مال تو نیستم
   بیا دنیام و روشن کن چشام چیزی نمیبینه
   چشام میبیننت تو خواب ولیکن تار میبینه
   مصیبت بیشتر از اینکه تو قلبت واسه من جا نیست
   همین یعنی که این دنیا
   دیگه بی تو به کامم نیست

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Saman
  Mosibat
  سامان
  مصیبت
  download new music download new music Saman Mosibat Saman Saman Mosibat دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید سامان دانلود آهنگ سامان به نام مصیبت به همراه متن دانلود آهنگ سامان مصیبت دانلود آهنگ مصیبت از سامان دانلود آهنگ های سامان سامان مصیبت