جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ سامان جلیلی ممنونم
00:00
×
× دانلود آهنگ سامان جلیلی ممنونم
 • Mamnonam

 • Saman Jalili

 • Description:

  سامان جلیلی ممنونم

  دانلود آهنگ سامان جلیلی ممنونم


  Playlist
  • Mamnonam

   Saman Jalili

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Mamnonam
   x

   مرد اونی که بودم دیگه مهم نیست مال کی بودم
   درد یعنی گذشتم دیگه مهم نیست دور کی گشتم
   من ممنونم که به خاطر اون باهام بهم زدی
   ممنونم که تو رفتی فقط حالمو بهم زدی
   ممنونم که شناختی منو زیادیم برات ممنونم
   میدونم الان خوبه حالت میدونم میخوادت
   باشه خوش به حالت ...
   میدونم هر کی جای من بیاد نمیمونه زیاد
   عشق به تو نمیاد ...
   من ممنونم که به خاطر اون باهام بهم زدی
   ممنونم که تو رفتی فقط حالمو بهم زدی
   ممنونم که شناختی منو زیادیم برات ممنونم

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Saman Jalili
  Mamnonam
  سامان جلیلی
  ممنونم
  download new music download new music Saman Jalili Mamnonam Saman Jalili Saman Jalili Mamnonam دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی دانلود آهنگ سامان جلیلی به نام ممنونم به همراه متن دانلود آهنگ سامان جلیلی ممنونم دانلود آهنگ ممنونم از سامان جلیلی دانلود آهنگ های سامان جلیلی سامان جلیلی ممنونم