جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
okex
 دانلود آهنگ زانکو مثلا
00:00
×
× دانلود آهنگ زانکو مثلا
 • Masalan

 • Zanco

 • Description:

  زانکو مثلا

  دانلود آهنگ زانکو مثلا


  Playlist
  • Masalan

   Zanco

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Masalan
   x

   خیلی دوست دارم الان باهات باشم یجا
   بت بگم دوستت دارم بگی چقدر بجا
   دوس دارم یواشکی همش نگام کنی
   وقتی میپوشم لباسمو بگی کجا
   مثلا روم زوم کنی بوم بوم کنه قلبم
   مثلا هی لج کنی را کج کنی از من
   مثلا شمعارو تو روشن کنی هرشب
   مثلا بارون بشه چتر وا نشه به به
   من تو یعنی کار دنیا صده
   من تو یعنی دوری با ما بده
   من خب بدون تو حالم بده

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Zanco
  Masalan
  زانکو
  مثلا
  download new music download new music Zanco Masalan Zanco Zanco Masalan دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید زانکو دانلود آهنگ زانکو به نام مثلا به همراه متن دانلود آهنگ زانکو مثلا دانلود آهنگ مثلا از زانکو دانلود آهنگ های زانکو زانکو مثلا