جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ رویا دلارا چه کردی
00:00
×
× دانلود آهنگ رویا دلارا چه کردی
 • Che Kardi

 • Roya Delara

 • Description:

  رویا دلارا چه کردی

  دانلود آهنگ رویا دلارا چه کردی


  Playlist
  • Che Kardi

   Roya Delara

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Che Kardi
   x

   دلم را در به در کردی چه کردی
   چه کردی
   تو بخشیدی چنان بدی که کردی
   چه کردی
   نمیدانم چرا از روز اول
   تو با من در نبردی
   وای چه کردی
   تو چه کردی
   آخ چه کردی
   رخ نمایان کن نهان کن
   هرچه میخواهی همان کن
   که جان بر لب رسید مهرت ایان کن
   رخ نمایان کن نهان کن
   هرچه میخواهی همان کن
   که جان بر لب رسیده مهرت ایان کن
   گرچه بی مهری ولی جویای حالت میشوم
   غرق آن احساس شیرین وصالت میشون
   هرچه پنهان میکنی خود را زمن با این غرور
   باز هم میخواهمت محو خیالت میشوم
   رخ نمایان کن نهان کن
   هرچه میخواهی همان کن
   که جان بر لب رسیده مهرت ایان کن

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Roya Delara
  Che Kardi
  رویا دلارا
  چه کردی
  download new music download new music Roya Delara Che Kardi Roya Delara Roya Delara Che Kardi چه کردی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید رویا دلارا دانلود آهنگ چه کردی از رویا دلارا دانلود آهنگ رویا دلارا به نام چه کردی به همراه متن دانلود آهنگ رویا دلارا چه کردی دانلود آهنگ های رویا دلارا رویا دلارا