جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ رها جان و جهان
00:00
×
× دانلود آهنگ رها جان و جهان
 • Jano Jahan

 • Rahaa

 • Description:

  رها جان و جهان

  دانلود آهنگ رها جان و جهان


  Playlist
  • Jano Jahan

   Rahaa

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Jano Jahan
   x

   از عشق تو هرگز نشوم خسته عالم دیوانه منم عشق تویی هردوجهانم در خلوت و تنهایی من فکر تو جاریست تیرت به دلم خورده و این تیر چه کاریست تا آخر جانم نفسای تو هوامه من مست توام عشق تو هر لحظه باهامه دیوانه دیوانگیم جان و جهانم از حال و هوای خود مرا حی نرهانم در سیردو چشمم تو پری روی زمانی دیوانه و بی تاب شوم گر تو نمانی در خلوت و تنهایی من فکر تو جاریست تیرت به دلم خورده و این تیر چه کاریست تا آخر جانم نفسای تو هوامه من مست توام عشق تو هر لحظه باهامه دیوانه دیوانگیم جان و جهانم از حال و هوای خود مرا حی مرهانم

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Rahaa
  Jano Jahan
  رها
  جان و جهان
  download new music download new music Rahaa Jano Jahan Rahaa Rahaa Jano Jahan جان و جهان دانلود آهنگ جان و جهان از رها دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید رها دانلود آهنگ رها به نام جان و جهان به همراه متن دانلود آهنگ رها جان و جهان دانلود آهنگ های رها رها