جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ رضا رادمان دیر آمدی
00:00
×
× دانلود آهنگ رضا رادمان دیر آمدی
 • Dir Amadi

 • Reza Radman

 • Description:

  رضا رادمان دیر آمدی

  دانلود آهنگ رضا رادمان دیر آمدی


  Playlist
  • Dir Amadi

   Reza Radman

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Dir Amadi
   x

   دیر امدی نگو نه
   پشت پا زدی نگو نه
   ساحل امن چشمان تو جای من بود
   دیگر اما تو من را ندیدی نگو نه
   سکوت میکنم ببین تمام لحظه های من تباه عشق تو شد اخر
   چه در دل تو میگذشت بی وفا که سهم من شده این عشق نا برابر
   نبوده حق من که تو بری و خاطرات تو شود همه دارو ندارم
   بگو چگونه سر کنم بی تو رفته بر باد دگر همه دارو ندارم

   رسیدی زمانی که من غرق سکوتم
   زمانی که من از نفس افتاده بودم
   شدی نوش دارو درست بعد مرگم
   چه بی رحمانه رفتی نبودی تو مرحم
   دیر امدی نگو نه
   پشت پا زدی نگو نه
   ساحل امن چشمان تو جای من بود‌ دیگر اما تو من را ندیدی نگو نه

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Reza Radman
  Dir Amadi
  رضا رادمان
  دیر آمدی
  download new music download new music Reza Radman Dir Amadi Reza Radman Reza Radman Dir Amadi دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید رضا رادمان دانلود آهنگ دیر آمدی از رضا رادمان دانلود آهنگ رضا رادمان به نام دیر آمدی به همراه متن دانلود آهنگ رضا رادمان دیر آمدی دانلود آهنگ های رضا رادمان دیر آمدی رضا رادمان