جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ رامین رعیت محاصره (نسخه آکوستیک)
00:00
×
× دانلود آهنگ رامین رعیت محاصره (نسخه آکوستیک)
 • Mohasereh Acoustic Version

 • Ramin Rayat

 • Description:

  رامین رعیت محاصره (نسخه آکوستیک)

  دانلود آهنگ رامین رعیت محاصره (نسخه آکوستیک)


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Ramin Rayat
  Mohasereh Acoustic Version
  رامین رعیت
  محاصره (نسخه آکوستیک)
  download new music download new music Ramin Rayat Mohasereh Acoustic Version Ramin Rayat Ramin Rayat Mohasereh Acoustic Version دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید رامین رعیت دانلود آهنگ رامین رعیت به نام محاصره (نسخه آکوستیک) به همراه متن دانلود آهنگ رامین رعیت محاصره (نسخه آکوستیک) دانلود آهنگ محاصره (نسخه آکوستیک) از رامین رعیت دانلود آهنگ های رامین رعیت رامین رعیت محاصره (نسخه آکوستیک)