جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ دانوش لکنت
00:00
×
× دانلود آهنگ دانوش لکنت
 • Loknat

 • Danoosh

 • Description:

  دانوش لکنت

  دانلود آهنگ دانوش لکنت


  Playlist
  • Loknat

   Danoosh

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Loknat
   x

   دانلود آهنگ دانوش لکنت

   اگه حالت بده بیا خوبش کنم
   غمرو ازت دورش کنم
   چشم حسودارو کورش کنم
   خوبی‌ بدجور
   این حال خوبو باعثش تویی
   قلبمو نکنه ولش کنی
   تو میتونی عاشقش کنی
   این دلو‌بدجور

   لکنت میگیرم ببببگی عاشقمی اره
   شب تاریکو روشن میکنی ماه منی اخه
   اگه یجای امن میخوای بیا قلب‌خودم‌هست
   دیدی چیکار کردی با قلب من عاشق شدم رفت»»

   گفتنیارو‌گفتم پس‌عوض‌نشو لطفا
   بیتو نه عمرا تو وجود منی عمرم
   وقتی رو‌زمین کلا شبیه تو نیس اصلا
   وقتی راه میری‌پیشم تو‌چشم‌تر از من

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Danoosh
  Loknat
  دانوش
  لکنت
  Danoosh Danoosh Loknat download new music download new music Danoosh Loknat دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید دانوش دانلود آهنگ دانوش به نام لکنت به همراه متن دانلود آهنگ دانوش لکنت دانلود آهنگ لکنت از دانوش دانلود آهنگ های دانوش دانوش لکنت