جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ حمید لازمی دوستی
00:00
×
× دانلود آهنگ حمید لازمی دوستی
 • Dosti

 • Hamid Lazemi

 • Description:

  حمید لازمی دوستی

  دانلود آهنگ حمید لازمی دوستی


  Playlist
  • Dosti

   Hamid Lazemi

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Dosti
   x

   دوستی دوستی ای به فدات جون و دلم جون و دلم
   سر اگر در قدم تو بدهم بازخجلم
   دشمنی وقتی ز دل نور محبت می بره
   رنگ آفتاب می پره رنگ آفتاب می پره
   اون که دل می فروش ارزون به خدا بی خبره
   اگه سودی ببره بی وفایی می خره

   خدایا خدایا بده آن صفا را که جان را کنم من فدای یاری
   خدایا خدایا چی می شه به دنیا که از آسمونت وفا بباری

   دشمنی وقتی ز دل نور محبت می بره
   رنگ آفتاب می پره رنگ آفتاب می پره

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Hamid Lazemi
  Dosti
  حمید لازمی
  دوستی
  download new music download new music Hamid Lazemi Dosti Hamid Lazemi Hamid Lazemi Dosti حمید لازمی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید حمید لازمی دانلود آهنگ حمید لازمی به نام دوستی به همراه متن دانلود آهنگ حمید لازمی دوستی دانلود آهنگ دوستی از حمید لازمی دانلود آهنگ های حمید لازمی دوستی