جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ حامد سانیانی دلی
00:00
×
× دانلود آهنگ حامد سانیانی دلی
Description:

حامد سانیانی دلی

دانلود آهنگ حامد سانیانی دلی


Playlist
 • Deli

  Hamed Saniani

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Deli
  x

  از تو که دور میشم
  آره حسود میشم
  بی خودی زور میگم
  یکمی تخس میشم
  حق بده کفری شم
  چه شبی شد دیشب
  نگاه کن نگاه کن نگاه کن
  با همه قهرم جان تو
  چشاتو چشاتو چشاتو
  مال من قلبم واسه تو
  ♪♪♪
  دلی دلی دوست دارمت
  من بیشتر از تموم این آدما میشناسمت
  حتی تا سر کوچه بری به خدا میسپارمت
  آره با تموم این حال خرابیا میسازمت
  ♪♪♪
  یکم از تو بگم واسه این دل حسود
  با تو خوشم حتی وقتی حوصله نبود
  مثلا تو بگی عشق من کیه بلند بگم
  منم منم منم منم
  از یه چیت خوشم میاد برای من نمیکنی
  منم منم منم منم
  پیش تو ندارم ادعا
  خنده هات برا من عشقه ها
  ♪♪♪
  دلی دلی دوست دارمت
  من بیشتر از تموم این آدما میشناسمت
  حتی تا سر کوچه بری به خدا میسپارمت
  آره با تموم این حال خرابیا میسازمت

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Hamed Saniani
  Deli
  حامد سانیانی
  دلی
  download new music download new music Hamed Saniani Deli Hamed Saniani Hamed Saniani Deli حامد سانیانی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید حامد سانیانی دانلود آهنگ حامد سانیانی به نام دلی به همراه متن دانلود آهنگ حامد سانیانی دلی دانلود آهنگ دلی از حامد سانیانی دانلود آهنگ های حامد سانیانی دلی