جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ بهراد تو کجایی
00:00
×
× دانلود آهنگ بهراد تو کجایی
 • To Kojai

 • Behrad

 • Description:

  بهراد تو کجایی

  دانلود آهنگ بهراد تو کجایی


  Playlist
  • To Kojai

   Behrad

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   To Kojai
   x

   چی میشه باشه
   به دلم همش حواست
   مدام بیوفته
   رو گوشیم زنگ تماست
   چی میشه هربار
   تومنو بغل بگیری
   چی میشه دردامو
   یبار ازم بگیری

   تو کجایی نبودت دردم شده
   هرچی که فکرشو کردم شده
   مغرور نبودی چیشد یهو
   دستات کجاست که سردم شده

   وقتی باهم بودیم یادمون میرفت
   که کی هستیم
   زیر بارون روبه آسمون
   چشمارو میبستیم
   هرکی تو دلش یه چیزی
   به آسمونا میگفت
   من میگفتم هرچی کنار من بمونی
   بس نیست
   با اینکه تنها شدیم زیر بارون
   یکی خون یکیش اشک چشامون
   با اینکه دلگیر خیلی هوامون
   ولی به فکرتم قد دوتامون

   تو کجایی نبودت دردم شده
   هرچی که فکرشو کردم شده
   مغرور نبودی چیشد یهو
   دستات کجاست که سردم شده

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Behrad
  To Kojai
  بهراد
  تو کجایی
  Behrad Behrad To Kojai download new music download new music Behrad To Kojai بهراد تو کجایی دانلود آهنگ بهراد به نام تو کجایی به همراه متن دانلود آهنگ بهراد تو کجایی دانلود آهنگ تو کجایی از بهراد دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید بهراد دانلود آهنگ های بهراد