جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ بنیامین کشن فلاح دریا
00:00
×
× دانلود آهنگ بنیامین کشن فلاح دریا
Description:

بنیامین کشن فلاح دریا

دانلود آهنگ بنیامین کشن فلاح دریا


Playlist
 • Darya

  Benyamin Keshan Fallah

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Darya
  x

  تو اومدی تو دنیامو شدی آرومه جونم
  تمومه لحظه هایه قبل تو وارونه بودن
  چه حسه خوبیه همینکه پیشه من نشستی
  چه حس خوبیه که شدی خانم خونم
  تمومه لحظه هام کناره توپرازامیده
  ته فنجون قهوه ام و نشونی ازتومیده
  بگوباچه مجوزی شدی وارد قلبم
  که این دیوونه ازهرکسی غیرازتو بریده

  دریا خوده تویی موجشم موهاته
  رنگ موت خرماییه خندتم کولاکه
  تو چیکارکردی که من اینجوری میخوامت....

  تموم روزامو پرعطرت کردی
  تحملم سخته توکه صبرت کم نیست
  بهم بگو چی شد تویه قلبت رفتم
  تو تر بکن لب تا آخره خط هستم
  تموم چیزی که ازتومیخوام اینه
  صدایه لبخندت توخونه پیچیده
  برای این احساس به تومن مدیونم
  به روم نیاوردی هرچقدر کم بودم...

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Benyamin Keshan Fallah
  Darya
  بنیامین کشن فلاح
  دریا
  Benyamin Keshan Fallah Benyamin Keshan Fallah Darya download new music download new music Benyamin Keshan Fallah Darya بنیامین کشن فلاح دانلود آهنگ بنیامین کشن فلاح به نام دریا به همراه متن دانلود آهنگ بنیامین کشن فلاح دریا دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید بنیامین کشن فلاح دانلود آهنگ دریا از بنیامین کشن فلاح دانلود آهنگ های بنیامین کشن فلاح دریا