جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://www.gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ بابی (بابک ایمنی) کیک (ورژن اصلی) 
00:00
×
× دانلود آهنگ بابی (بابک ایمنی) کیک (ورژن اصلی) 
 • Cake Original Version

 • Babi Babak Imani

 • Description:

  بابی (بابک ایمنی) کیک (ورژن اصلی) 

  دانلود آهنگ بابی (بابک ایمنی) کیک (ورژن اصلی) 


  Playlist
  • Cake Original Version

   Babi Babak Imani

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Cake Original Version
   x

   چه نابه نابه پیکه
   دافه واگهع ای یا کیکه
   انگاری فیکه
   داشیت منتظره شیکه  
   همه دستا بالا یوری
   دختر خانوما هپلی
   بنازم چه قندو عسلی
   به به چقد تو جیگری

   گنگ داشیت پره پره
   اینا رقص نی شله شله
   بال بال میزنه هوله هوله
   مغز نداری که پر گله

   انقد زدی فاز فکیا
   سلامتی ردیا  
   اردارو بردار بیار
   چپ بشیم همه کدیا

   بگو واگعی لاوت بیب
   نذا  بشم فابت ای
   انقد عشقی که
   یجا بند نمیشم ثابت  

   تاپه کارا بسته
   هی نخون قصه
   مادیگه شلکسیم
   الان فازفاز رسته

 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://www.gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Babi Babak Imani
  Cake Original Version
  بابی (بابک ایمنی)
  کیک (ورژن اصلی) 
  Babi Babak Imani Babi Babak Imani Cake Original Version download new music download new music Babi Babak Imani Cake Original Version بابی (بابک ایمنی) دانلود آهنگ بابی (بابک ایمنی) به نام کیک (ورژن اصلی)  به همراه متن دانلود آهنگ بابی (بابک ایمنی) کیک (ورژن اصلی)  دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید بابی (بابک ایمنی) دانلود آهنگ کیک (ورژن اصلی)  از بابی (بابک ایمنی) دانلود آهنگ های بابی (بابک ایمنی) کیک (ورژن اصلی)